דבר הבעלים

משפחת שעריים היקרה,

לפני כמה חודשים התחלנו בסלילת דרך חדשה לקבוצה ולעיר רחובות. הדרך שלנו מחברת בין כמה צלעות מרכזיות לקבוצת כדורגל: הצלחה ספורטיבית, השקעה בדור העתיד והחיבור לקהילה.

הקבוצה הבוגרת עלתה על דרך המלך אחרי משבר מקצועי לא פשוט שחווינו. שילוב של מערכת חזקה ותומכת, שחקנים טובים וכמובן קהל מדהים שתומך בקבוצה הביאו לכך שאנחנו מתמודדים על העלייה לליגה הלאומית.

בשבוע האחרון סיימנו גם את בניית התוכניות למחלקת הנוער. החזון שלנו הוא השקעה בספורטאים, אבל גם השקעה בבני אדם. במחלקת הנוער שלנו ילמדו כדורגל, אבל ישלבו גם לימוד אנגלית ומתמטיקה. נשקיע בבניית כדורגלנים טובים, אבל גם נקנה ערכים של חברות, סובלנות וקבלת האחר. במקביל, אנחנו מסיימים את גיבוש התוכניות למתקן כדורגל ראוי למכבי שעריים שישלב מגרשים חדשים, חדרי הלבשה ראויים ואף כיתות לימוד לשחקני מחלקת הנוער.

אני מקווה שהקסם של שעריים והפעילות המבורכת שאנחנו מתחילים לעשות בעיר ייסחפו את תושבי רחובות ויהפכו את מכבי שעריים לקבוצה של העיר רחובות.

ולבסוף כמה מילים ברמה האישית, הגעתי לשעריים כי אני רוצה להחזיר משהו לתושבי העיר שבה אני חי כבר כמעט 20 שנה. העיסקה ביני לביניכם אוהדים יקרים היא פשוטה, אני אספק את כל מה שצריך כדי לעמוד במטרות שאותן פירטתי ואתם תגיעו בכל משחק כדי לעודד ולדחוף את הקבוצה. רק אם נשלב ידיים, נצליח. נתראה במגרשים. יאללה שעריים!

אלדד פרי