עתידים שעריים – מחנכים לכדורגל

ניתן להירשם גם במספר הטלפון: 054-4470337

טופס הרשמה למכבי עתידים שעריים

כחלק ממתיחת הפנים שעוברת מכבי שעריים מאז רכש אותה איש העסקים אלדד פרי, הוקמה לקבוצה מחלקת נוער חדישה העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ – מכבי עתידים שעריים.

לצורך הקמת מועדון הנוער גויסו למשימה כמה מהשמות הבולטים ביותר בתחום ביניהם חנן אזולאי, המנהל המקצועי של עתידים שעריים. נוסף להיותו אחד הסמלים הגדולים של בית"ר ירושלים ושחקן נבחרת ישראל, אזולאי נחשב לאחד המומחים הגדולים בארץ לפיתוח ומימוש הפוטנציאל של כדורגלנים צעירים. לצידו של חנן יפעלו במחלקה גם מומחים בתחום החינוך והחברה שיעניקו לילדכם חוויה שהיא הרבה מעבר לכדורגל בלבד.

אצלנו בעתידים שעריים ההצלחה לא נמדדת אך ורק על המגרש. לצד שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר, מבדקי מעבדה, ומעקב צמוד אחר ההתפחות המקצועית של כל שחקן, בעתידים שעריים ילדכם יקבל גם כלים לפיתוח יכולות אישיות וחברתיות שיעזרו לו להצליח לא רק על המגרש אלא גם בחיים עצמם.

לשם עתיד טוב יותר חרטה על דגלה את המטרות הבאות:

  • למצות את הפוטנציאל הספורטיבי של הילד.
  • להעניק לשחקן את המסגרת המקצוענית ביותר שניתן.
  • בעזרת הכדורגל, להעניק לילד כלים להתמודדות בהצלחה עם אתגרי החיים.
  • לעשות שימוש בכדורגל כמנוף לצמיחה אישית בכל התחומים כולל בלימודים.

צוות הנהלה מקצועי המורכב ממאמנים מקצועיים, צוות פדגוגי, פסיכולוגים ומומחים מתחומים שונים שביחד עם צוות העובדים, בונים תוכניות פעילות פרטניות וייחודיות על פי מאפייני וצרכי החניך. כי אצלנו בעתידים שעריים לא מלמדים כדורגל – מחנכים כדורגל.